Kam po devítce?

Publikováno: 21. 9. 2021 Autor(ka): Irena Jarešová
Bc. Pavla Lopatková, tel: 732 865 378, www.kampodevitce.cz
Vážení,
stejně jako loni si vám dovoluji předložit nabídku určenou žákům z devátých tříd a jejich rodičům.

I pro letošní školní rok jsem připravila informativní brožuru "Průvodce devítkou 2021-2022", která žákům a rodičům usnadňuje orientaci v tom, co vše je v průběhu deváté třídy čeká. Najdou zde přehled všech zásadních informací, ale i odpovědi na nejčastější otázky, které se váží k výběru budoucího povolání či studia.

Jak tento 30ti stránkový průvodce vypadá a co vše obsahuje, se můžete sami podívat zde Průvodce devítkou 2021-2022  (na vyžádání vám ho mohu zaslat také v pdf formátu přímo do e-mailu).

Další podporu v průběhu školního roku mohou deváťákům i rodičům poskytnout 2 x měsíčně zasílané informační newslettery, ve kterých posílám informace o aktuálních tématech, ale i případných změnách (těch bylo loni díky epidemii poměrně hodně). Registrovat se k odběru je možné zde newslettery.

Brožura i zasílání newsletterů jsou rodičům k dispozici zdarma.

Budete-li mít k průvodci nebo k čemukoli jinému nějaký dotaz, tak se mne neváhejte zeptat, ráda vám odpovím.

S přáním úspěšného a pokud možno co nejklidnějšího začátku školního roku

Bc. Pavla Lopatková, tel: 732 865 378

www.kampodevitce.cz