ŠD - V. oddělení – MASOPUSTNÍ KARNEVAL

Publikováno: 6. 3. 2022 Autor(ka): Karolína Salačová

Dne 1.3.2022 se v V. oddělení uskutečnil Masopustní karneval.

ŠD - V. oddělení – MASOPUSTNÍ KARNEVAL

Většina dětí dorazila v krásných maskách. A protože je masopust o hodování, děti přinesly spoustu dobrot od svých rodičů :-) Za to moc děkujeme.

Celé odpoledne jsme hráli různé hry, tančili a užívali si radosti, veselí a smíchu.

Na začátku karnevalu proběhla přehlídka masek. Každá maska byla odměněna velikým potleskem ostatních. Sešlo se opravdu mnoho krásných masek – kouzelná princezna, víla, čert, šašek, lištička, Batman, pirát, beruška, klaun, kominík, hasič, policista, indián, královny jara a podzimu, šerif a také Darth Vader :-)

Všechny děti se zúčastnily dramatických i pohybových her a soutěží s nadšením. Nebylo poražených, a tak si domů všechny děti odnesly malý dáreček. V druhé polovině karnevalu jsme si pustili písničky a tančilo se do úplného vyčerpání. Když se blížil konec, všichni jsme byli smutní, nechtělo se nám domů. Někteří si dokonce kostým nechali a odešli v něm ze školy.

Už teď se těšíme na další akce a výlety, které nás čekají.

M. Kalistová