Naši šachisté opět úspěšní

Publikováno: 7. 6. 2022 Autor(ka): Irena Jarešová

Ve dnech 31. 5. a 1. 6. 2022 se žáci I. stupně naší školy zúčastnili Mistrovství ČR školních družstev 1. - 5. tříd v Nových Hradech a obsadili vynikající 5. místo.

MOC VŠEM BLAHOPŘEJEME!

Děkujeme panu Havlenovi za skvělé vedení kroužku Šachy...

Za ZŠ B. Hrozného Lysá nad Labem

Irena Jarešová, ř. š.

Naši šachisté opět úspěšní

Dobrý den,

zasílám výsledky celorepublikového Přeboru škol ČR.

ZŠ Bedřicha Hrozného obsadila páté místo mezi školami v České republice.

ZŠ J. A. Komenského obsadila desáté místo v České republice.

Děkuji dětem za jejich snahu hrát co nejlépe a reprezentaci školy a Města Lysá nad Labem.
Děkuji vedení ZŠ B. Hrozného a J. A. Komenského, že uvolnilo děti na šachovou akci.
Děkuji Radě Města Lysá nad Labem za finanční podporu dětí ve výši 40 000 Kč na akci.
Děkuji rodičům za pomoc s dopravou a hlídáním dětí, za jejich volný čas v týdnu a příspěvek na dopravu.

ZŠ TGM Lysá nad Labem, která se nekvalifikovala ze Středočeského kraje na celorepublikový Přebor škol, byla na akci prezentována na obrázcích v celé hrací místnosti v Nových Hradech.
Obrázky dětí byly vystaveny již v galerii Turistického informačního centra (TIC) Lysá nad Labem a příští týden budou vystaveny v hotlu Don Giovany v Praze při Pražském mezinárodním šachovém festivalu (PICHF).

Přeji hezký den

Miloš Havlena