9.C - Questerland Praha

Publikováno: 25. 6. 2022 Autor(ka): Irena Jarešová

V pondělí 6. června 2022 vyrazila naše třída v doprovodu třídní učitelky a paní asistentky do centra únikových her Questerlandu v Praze. Sraz byl na nádraží v Lysé nad Labem a společně jsme vyjeli za naší novou aktivitou.

9.C - Questerland Praha

 

Na místě určení jsme se rozdělili do skupinek dle pokynů pracovních asistentek, abychom mohli řešit všechny hlavolamy. Jednalo se celkem o  pět únikových her, kdy každá místnost měla jiné téma. V čarodějnické škole Magie a kouzel jsme museli úspěšně složit závěrečnou zkoušku, čarodějnické škole Epizoda II jsme museli odhalit tajemství pracovny pana ředitele. Třetí skupina měla za úkol zachránit lidstvo před zombie virem, díky čtvrté místnosti s názvem Hvězdný element jsme se přesunuli do budoucnosti a hledali napříč galaxií ukradené elementy. V nejtěžší páté místnosti nesoucí název Moriartyho Fantoma jsme se rozhodli vykrást trezor pana Moriartyho, a i přesto, že Moriarty je hráč a se svými oběťmi si rád hraje i po své smrti, a proto vykrádání opravdu nebylo snadné. Všechny místnosti byly úspěšně dokončené, a tak jsme odjížděli z centra her nadšení z nového zážitku.