Šachy - akce Don Giovanni

Publikováno: 6. 3. 2024 Autor(ka): Irena Jarešová

Dobrý den,

děkuji Vám za podporu při akci Don Giovanni dne 29. 2. 2024 v rámci projektu Šachy do škol.

Šachy - akce Don Giovanni

Děti si připomněly jízdu vlakem a metrem po eskalátorech. V hotelu Don Giovanni řešily zajímavé šachové úlohy za asistence 2 indických a našich trenérů. Prohlédly si prostory Pražského mezinárodního šachového festivalu, kde své zápasy hrají hráči první světové padesátky. Poznaly dva mezinárodní české šachové velmistry GM Poláka a GM Šimáčka a za odměnu se v recepci vyfotily. Poobědvaly v hotelu Don Giovanni vedle mezinárodních mistrů a zahráli si šahy v místnostech PICHF.

Děti byly spokojeny a užily si odměny za úspěšnou reprezentaci školy v celorepublikovém řešení diagramů My-chess (min 2700 bodů za 1. pololetí).

Další foto je možné shlédnout na www stránkách ŠSČR

Přeji hezký den

Miloš Havlena