ŠD - I. oddělení - Dušičková párty

Publikováno: 11. 11. 2023 Autor(ka): Andrea Grymová
ŠD - I. oddělení - Dušičková párty

Na čtvrtek 2. listopadu připadají "Dušičky". Den, kdy si připomínáme zemřelé. Nám se duch jednoho zemřelého, do I. oddělení ozval. Byl to duch strašlivého piráta, který celý život loupil a nashromáždil obrovský poklad. Podařilo se nám zjistit, že část tohoto pokladu zakopal v blízkosti naší školy. S dětmi jsme se rozhodly, že poklad najdeme, ale cesta k němu nebyla snadná. Děti musely najít indicie a s jejich pomocí splnit několik úkolů. Například luštily křížovku, skládaly slova do vět, poznávaly strom, který se ukázal po složení skládanky a musely najít odpovědi na hádanky. Správné odpovědi je nakonec dovedly k mapě, na které bylo zakresleno místo, kde se poklad nachází. Děti skvěle spolupracovaly a podařilo se jim poklad vlastnoručně vykopat.

Byla to skvělá zábava, násobena tím, že děti měly na sobě parádní kostýmy... čarodějnice, upíra, super hrdiny, kouzelníky a mnoho dalších. Po rozdělení pokladu už nás čekal raut s dobrotami, které si děti přinesly, ale především hudba a tanec, které si děti moc a moc užily.

Zažily jsme jedno z nejhezčích odpolední letošního školního roku a za to vděčíme i rodičům, kterým chci tímto poděkovat za podporu. Těším se na další akce.

Za ŠD A. Grymová