II. stupeň - MILYKOČA - Kulinářská soutěž

Publikováno: 30. 10. 2023 Autor(ka): Irena Jarešová

Kulinářská soutěž byla dne 24. 10. 2023 pořádána naší ZŠ BH Lysá nad Labem v rámci projektu MILYKOČA (spolupráce okolních škol MIlovice, LYsá nad Labem, KOstomlaty nad Labem, ČAchovice).

II. stupeň - MILYKOČA - Kulinářská soutěž

Do soutěže se přihlásily tyto ZŠ:

ZŠ TGM Milovice

ZŠ JAK Lysá nad Labem

ZŠ Čachovice

Soutěžilo se ve dvou kategoriích, a to ve dvoučlenných družstvech žáků 6. - 7. ročníku a 8. - 9. ročníku.

Dívky i chlapci v naší školní kuchyňce připravovali kulinářské hody v podobě kreativních palačinek... a porota ochutnávala, pochvalovala chuť i nápaditost vzhledu palačinek. Musíme konstatovat, že se nám všem toto kulinářské dopoledne líbilo a všem dětem se palačinky MOC povedly - porota měla nelehký úkol v přidělování bodů palačinkám.

Níže se můžete podívat na výsledky prvního ročníku kulinářské soutěže a prohlédnout si průběh a výsledky "PALAČINKIÁDY".

Vyhodnocení
kategorie 6.-7. roč. body pořadí
JAK Lysá n. L. 42 3.
TGM Milovice 43 2.
Čachovice 50 1.
ZŠ BH Lysá n. L. 43 2.

kategorie 8.-9. roč. body pořadí
JAK Lysá n. L. 40 3.
TGM Milovice 50 1.
Čachovice 46 2.
ZŠ BH Lysá n. L. 35 4.

Těšíme se na další ročník soutěže.