II. stupeň - Vánoční jarmark

Publikováno: 10. 12. 2023 Autor(ka): Irena Jarešová

V sobotu 2. 12. 2023 uspořádal druhý stupeň naší školy již 2. ročník Vánočního jarmarku. Vzhledem k počasí, které bylo zasněžené jako z pohádky, ale pro delší pobyt venku nevlídné, jsme letos celý jarmark přesunuli do vnitřních prostor budovy.

II. stupeň - Vánoční jarmark

Celou akci jsme zahájili vskutku slavnostně - a to za doprovodu živé hudby v podání paní učitelky Heleny Burcalové a jejího manžela, následně pak zazněly libé tóny z baskřídlovky v podání našeho žáka Oldřicha Mudry. Koledy v jejich podání nám navodily tu správnou předvánoční atmosféru.

Každá třída druhého stupně zde měla místečko, kde nabízela své vlastnoručně zhotovené výrobky. Byla to pro všechny návštěvníky vskutku potěcha pro oči prosycená pohodovou atmosférou. Pro všechny příchozí zde byly připraveny teplé nápoje a sladké občerstvení.

Velké poděkování patří úplně všem, kteří se na organizaci a realizaci celé akce podíleli.

Jsme velice rádi, že se nám podařilo zavést i v naší škole tuto tradici, která nám navodí tu správnou adventní pohodu.

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii z jarmarku ZDE