ŠD - III. oddělení - Masopust

Publikováno: 6. 3. 2022 Autor(ka): Karolína Salačová

Právě probíhá dětmi velice oblíbené období masopustů a karnevalů, a tak jsme si i my (III. oddělení školní družiny) v úterý 22. 2. uspořádali MASOPUSTNÍ VESELICI v pestrých maskách.

ŠD  - III. oddělení - Masopust

Společně jsme zvesela tančili na pohádkové písničky a hráli tematické soutěže, jako byl například hod jitrnicí, předávání prasečí hlavy, dávání koblížků pomocí kleští do hrnce a házení talíři s koláči na cíl. Sportovní „pomůcky“ byly samozřejmě vyrobeny z odolných materiálů, aby dokázaly čelit vysoké zátěži při soutěžních výkonech. Nechyběla ani oblíbená „židličkovaná“ a hra na sochy.

Děti si během masopustního karnevalu pochutnávaly na rozmanitých pochutinách a samy si dle libosti čepovaly pití z nápojového zásobníku do barevných kelímků.

Akce se nám velice vydařila a užili jsme si mnoho společné zábavy a legrace.

L. Čermáková a P. Řeháková, III. oddělení ŠD