Teribear hýbe Prahou aneb prima den s medvědem 2019/2020

Publikováno: 24. 7. 2020 Autor(ka): Vojtěch Šenkýř

V termínu 5. – 14. 9. 2019 se poprvé zúčastní některé třídy naší školy tradiční sportovně-charitativní akce Teribear hýbe Prahou aneb prima den s medvědem. Tato akce je určená všem, kdo chtějí pomoci znevýhodněným dětem. Třídy naší školy se této akce účastní coby jeden velký tým.

Teribear hýbe Prahou aneb prima den s medvědem 2019/2020

Akce se koná v parku na pražském Vítkově a spočívá v tom, že děti i dospělí běhají/chodí po vyznačené trase a za každý zdolaný kilometr pak věnují partneři akce 30 Kč na námi zvolený příběh = charitativní projekt. Nezáleží na rychlosti ani na tom, kolik kilometrů kdo ujde/uběhne, důležité je se zapojit a přispět tak pohybem k tomu, aby se někdo mohl mít lépe.

Po akci budeme vybírat registrační poplatek za čip, který měří danou vzdálenost. Výše poplatku bude přibližně 80 Kč a zaplatí se zpětně až s ohledem na počet účastníků z naší školy.