Projekt W4W - Obědy pro děti s PODPOROU MŠMT

Publikováno: 6. 8. 2023 Autor(ka): Irena Jarešová

Naše škola je zapojena do projektu nadace WOMEN FOR WOMEN, o.p.s. (dále i „W4W“) - Obědy pro děti s PODPOROU MŠMT ČR (obědy zdarma do škol pro děti 6 – 15 let).

W4W pomáhá rodičům s dětmi, již se ocitli v tíživé životní situaci, kterou nedokážou vlastními silami zvládnout, ale aktivně přistupují k řešení svých problémů. Detailnější informace o společnosti a jejích dalších projektech naleznete na webu WOMEN FOR WOMEN, o.p.s.

Škola zapojením do projektu vychází vstříc zákonným zástupcům, kteří se nachází v takové životní situaci, kdy si nemohou dlouhodobě dovolit platit obědy svým dětem ve školní jídelně SCOLAREST - na základě jejich žádosti a podkladů můžeme podat žádost o dotační příspěvek na obědy pro jejich dítě. K možnosti získat dotační příspěvek na obědy od W4W jsme získali generální souhlas zřizovatele školy.