Projekt z OP VK - Výzva č. 57

Publikováno: 17. 3. 2024 Autor(ka): Vojtěch Šenkýř

V období 1. 9. 2015 až 31. 12. 2015 jsme úspěšně realizovali projekt OP VK
„Výzva č. 57 ZŠ Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem“, reg. č.: CZ.1.07/1.1.00/57.0449.

logo OPVK

K realizaci jsme si z Výzvy č. 57 vybrali šablony:

1 x šablonu č. 1 „Rozvoj technických dovedností žáků na druhém stupni základní školy“. Cílem klíčové aktivity je rozvoj technického vzdělávání na základních školách formou vytváření žákovských výrobků. K tomu přispívá tato aktivita využitím vybavení školní dílny. Podstatou šablony je vybavení dílny školy, vytváření žákovských 15 výrobků na základě plánu rozvoje technických dovedností a následné vyhodnocení, a to vykázáním prostřednictvím připraveného formuláře.

3 x šablonu č. 2 „Rozvoj profesních dovedností učitelů pro výuku zaměřenou na zlepšování technických dovedností žáků základní školy“. Cílem klíčové aktivity je rozvoj dovedností a zkušeností učitelů ZŠ pro zlepšování technických dovedností žáků základní školy. Podstatou realizace je vzdělávání učitelů ZŠ v práci s technickými materiály, zaměřené na rozvoj technických dovedností žáků ZŠ v polytechnické výchově. Výstupem realizace šablony je osvědčení o absolvování vzdělávacího kurzu a záznam v profesním portfoliu učitele.

Plakátek

Vyhlášení výzvy