1.A, 1.B - PRVNÍ VYSVĚDČENÍ

Publikováno: 7. 2. 2023 Autor(ka): Karolína Salačová

A je to opět za námi... Žáci prvních ročníků dostali své první školní vysvědčení.

1.A, 1.B - PRVNÍ VYSVĚDČENÍ

Poslední den v lednu je již tradičně vyhrazen k hodnocení prvního pololetí školního roku. Letos se o radost s dětmi přišli podělit rodiče (někdy i prarodiče), paní ředitelka PaedDr. Irena Jarešová a pan starosta Mgr. Karel Marek. Poslední dva jmenovaní přinesli všem žákům pamětní list, drobnou sladkost a hlavně zajímavou knihu, kterou si určitě již brzy všichni prvňáci přečtou. A zásluhu na tom kromě rodičů, kteří dětem pomáhají doma, budou mít paní učitelky Mgr. Petra Kuželová a Bc. Dana Pražáková. Poděkování patří i paní asistentkám Bc. Pavle Otčenáškové, Mgr. Pavle Kazdové a Janě Světlé Volfové, DiS. Odpoledne se dětem ve ŠD věnují paní vychovatelky Marie Macková a Andrea Grymová.

Děkujeme všem zúčastněným za příjemnou atmosféru a budeme se těšit na další setkání ve škole!

Video z předávání prvního vysvědčení můžete zhlédnout také zde:

SNEWS - Pololetní vysvědčení žáčků 1. tříd v Lysé nad Labem

Zveřejněno se souhlasem šéfredaktora Snews.