7.A - Baletní představení a procházka k zubrům

Publikováno: 12. 6. 2024 Autor(ka): Martina Smejkalová

Jak skloubit kulturu s přírodovědnými znalostmi? Vydejte se na představení V říši snů a projděte se k zubřímu výběhu.

7.A - Baletní představení a procházka k zubrům

Dne 11. 6. 2024 jsme jeli zhlédnout představení ZUŠ Lysá "V říši snů" , které se odehrávalo v nádherných prostorách KD Milovice. Podpořili jsme naše spolužačky Emu Freibergovou a Helču Hodycovou. Viděli jsme baletky v různých věkových kategoriích. Tanečnice využívali moderních filmových melodií a světelných efektů. Naprosto dokonalé bylo propojení hudby, vynikající choreografie a moderní techniky.

Po skončení představení jsme se vydali na procházku okolo zubřího výběhu. Měli jsme štěští, zvířata se nám ukázala v plné kráse. Počasí bylo jako na objednávku - ideální na toulky přírodou. Poznávali jsme polabskou faunu a flóru.

Zážitky máme z pohybu i oblasti umělecké.