II. stupeň - Jarní exkurze 2024 do SRN

Publikováno: 9. 2. 2024 Autor(ka): Irena Jarešová

Pro žáky II. stupně s výukou Nj pořádá naše škola exkurzi do Legolandu v Německu viz LEGOLAND® Deutschland - Zábavní park & rodinná dovolená

II. stupeň - Jarní exkurze 2024 do SRN

Informace k zahraniční exkurzi do Legolandu Günzburg (SRN) dne 7. 5. 2024

POZOR! Sraz, odjezd i příjezd k budově I. stupně (TGM, Školní náměstí 1318)!!!

Sraz: úterý 7. 5. v 00:45 hod

Odjezd: 01:00 hod

Návrat: středa 8. 5. v 03:00 hod (může se změnit s ohledem na provoz a počasí) - vzhledem k času návratu je nutné, aby si rodiče své děti osobně vyzvedli u autobusu

Cena: 940,- Kč (jízdné + pojištění) + 14,- € (celodenní vstupné)

S sebou: CESTOVNÍ PAS nebo OBČANSKÝ PRŮKAZ (kontrolujeme na místě srazu, bez těchto dokladů žák nenastoupí do autobusu), kapesné v Kč i € dle uvážení rodičů (0,50-0,70 € stojí WC, 15,- € základní občerstvení), svačinu, pití, vhodné oblečení a obuv i pro případ deště, polštářek a malou deku na cestu. Žáky, kteří trpí cestovní nevolností prosíme, aby na tuto skutečnost upozornili doprovázející pedagogy a aby se vybavili nutnými léky. Cesta autobusem trvá 9 hodin tam a 9 hodin zpět (počítáno s hygienickými přestávkami na čerpacích stanicích).

Program: společná prohlídka areálu, seznámení s historií vzniku stavebnice Lego a s historií vzniku Legolandu Günzburg, seznámení s orientačním plánem a se základními záchytnými body, rozchod a individuální volno žáků v prostoru Legolandu.  Program se může drobně změnit s ohledem na změny počasí příp. únavu žáků.

Dotazy zodpoví paní učitelky E. Poborská a M. Smejkalová.

POZOR! Příjem přihlášek a platba ve středu 28. 2. 2024 v 7:00 hod u stolku v přízemí BH.

Informace k zahraniční exkurzi + přihláška (PDF)