Sfumato

Publikováno: 16. 7. 2020 Autor(ka): Vojtěch Šenkýř

O projektu

Naše škola realizovala od 1. 4. 2013 do 30. 6. 2014 grantový projekt OP VK "Sfumato - čtenářská gramotnost žáků základních škol", registrační číslo CZ.1.07/1.3.48/02.0038. Projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

logo OPVK

Výběrové řízení na dodávku zařízení

Základní škola Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného 12, okres Nymburk vyhlásila výběrové řízení na dodávku zařízení pro realizaci grantového projektu "Sfumato – čtenářská gramotnost žáků základních škol" (reg. č. CZ.1.07/1.3.48/02.0038). Výsledek výběrového řízení naleznete níže.

Jednací řízení

V průběhu měsíce dubna proběhlo výběrové řízení v režimu jednací řízení bez uveřejnění: "Dodávka služeb vzdělávání prostřednictvím metodiky SFUMATO"

Informace o výběrovém řízení

V průběhu měsíce dubna a května 2013 proběhne řádné výběrové řízení na dodávku (zakázka malého rozsahu) zařízení nutného k realizaci projektu – notebooky, digitální kamery, multifunkční zařízení, telefony.

Dále pak bude osloven jedinečný dodavatel služeb vzdělávání prostřednictvím metodiky Sfumato – ABC Music v. o. s., jedná se o "vynálezce" metody a v ČR je jediným subjektem, který vlastní know-how k dané problematice. Spolupráce s touto organizací představuje garanci úspěchu projektu.